IMG_5133.JPG
 

John Robert Nilsson Arkitektkontor grundades 1995 och är baserat i Stockholm. Uppdragen består i huvudsak av privata bostäder, utställningsrum och andra offentliga miljöer. Kontoret verkar nationellt och internationellt.


Medarbetare

Robert.png

John Robert Nilsson
Arkitekt MSA
robert@jrn.se

 

Dortje Eggert
Arkitekt SAR/MSA
dortje@jrn.se

Alexandre Moser
Arkitekt
alexandre@jrn.se

Henrik Sagen
Arkitekt MSA
henrik@jrn.se

Lina Nilsson
Arkitekt MSA
lina@jrn.se

Hannah Glaumann
Kontorsansvarig
hannah@jrn.se


Kontakta oss

Namn *
Namn

John Robert Nilsson Arkitektkontor
Döbelnsgatan 43
113 52, Stockholm, Sweden
+46 8 673 70 40
info@jrn.se