John Robert Nilsson
Arkitekt MSA
robert@jrn.se

 

 

 

 

 

 

Dortje Eggert
Arkitekt SAR/MSA
dortje@jrn.se

Piotr Skrzycki
Arkitekt
piotr@jrn.se

Alexandre Moser
Arkitekt
alexandre@jrn.se

 

Joanna Oleksak
Arkitekt SAR/MSA
joanna@jrn.se

Lina Nilsson
Arkitekt MSA
lina@jrn.se

Hannah Glaumann
Kontorsansvarig
hannah@jrn.se


John Robert Nilsson Arkitektkontor grundades 1995 och är baserat i Stockholm. Uppdragen består i huvudsak av privata bostäder, utställningsrum och andra offentliga miljöer. Kontoret verkar nationellt och internationellt.

 

John Robert Nilsson Arkitektkontor
Döbelnsgatan 43
113 52, Stockholm, Sweden
+46 8 673 70 40
info@jrn.se